vstss web servisVПоштовани студенти,

у термину за пријаву априлског испитног рока 2015. године, (30.03. – 03.04.2015.), обезбеђена је могућност електронске пријаве испита за буџетске студенте преко студентског сервиса који се налази на интернет страници Школе. У упутству за пријаву је описан поступак регистрације студента и пријава испита.

Од наредног испитног рока биће обезбеђена могућност да студентски сервис користе и самофинансирајући студенти.

Увођењем студентског сервиса, омогућен је и увид студената у своје положене и неположене испите. Испити се и даље могу пријављивати предајом докумената на шалтеру студентске службе. За одјаву пријављеног испита можете се јавити студентској служби Школе, а за питања у вези електронске пријаве испита можете писати на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.