Обавештавамо све студенте струковних студија да су у обавези да у што краћем року прибаве налоге у оквиру Office 365 платформе, која је званични, бесплатни сервис Универзитета у Крагујевцу. Овај сервис је препоручен од стране Министарства просвете за реализацију online наставе у текућој школској години. Поред тога, препорука је да студенти надаље користе овај налог у комуникацији са наставницима и сарадницима Факултета.

Руководилац ФТН Office 365 сервиса је др Ненад Стефановић, а администратор мр Младен Јањић. Детаљније о сервису можете прочитати на сајту ФТН, секција Сервиси, затим Office 365, или на линку http://www.ftn.kg.ac.rs/Direktorijum/mjanjic//Office365/#otvaranjenaloga

Студенти који до сада нису отворили свој налог, треба да пошаљу имејл администратору мр Младену Јањићу. Имејл треба да садржи: име и презиме студента, број индекса, студијски програм на који је студент уписан.

Након прибављања налога, студенти треба да инсталирају Microsoft Teams апликацију коју ће користити током наставе.

Корисно упутство за Microsoft Teams u pdf-u.