МОДЕРНА ЗНАЊА У ШКОЛИ СА ТРАДИЦИЈОМ

• REGISTER

Поља означена * су обавезна.

flag

Упуство за приступ АЛУМНИ клубу

Да бисте направили налог у Алумни клубу потребно је да тачно попуните наведена поља вашим подацима.

Сви подаци које упишете биће доступни за преглед (јавни), укључујући и имејл адресу и телефон.

У делу налога где се попуњавају подаци о претходном радном искуству, наведите радно место, и у неколико речи задужења (одговорности) које сте тада обављали или послове које сте радили. Важно је да прецизно наведете области вашег даљег интересовања и усавршавања у струци како би потенцијални послодавци (или сарадници) имали детаљнији увид у ваш пословни профил.

Да бисе отворио формулар за пријаву потребно је инсталирати Microsoft Silverlight (инсталација овог програма се сама покреће ако га нема на рачунару), и користити Internet Explorer kao претраживач.

За сва питања у вези са Алумни клубом можете нам се обратити на имејл адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Формулар за регистрацију у Алумни клуб.

Ви сте овде: Почетна Упуство за приступ АЛУМНИ клубу