У петак 08. децембра 2017. године студенти Високе школе техничких струковних студија Чачак су са својим професорима посетили Компанију Draxlmaier Group у Зрењанину.

Draxlmaier Group Zrenjanin 1

Стручна посета је организована за студенте студијског програма Електротехника и рачунарство као додатно предавање из неких предмета које студенти слушају на овом студијском програму.

Draxlmaier Group Zrenjanin 4  Draxlmaier Group Zrenjanin 6

Компанија Draxlmaier Group Зрењанин послује у области аутомобилске индустрије и има своје погоне у 20 држава и на преко 60 локација. Производни програм чине  електиричне инсталације, електроника, ентеријери и системи складиштења за познате купце у аутомобилској индустрији: Audi, BMW, Jaguar, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, MINI, Porsche, VW, Fiat. Компанија у Зрењанину има 5 хиљада запослених.

Draxlmaier Group Zrenjanin 2017  2015 05 027 KJ Serbia Zrenjanin Harness Production 4