Студентски парламент Високе школе техничких струковних студија у сарадњи са Црвеним крстом и чачанском болницом организовао је акцију добровољног давања крви. Акцију су и овог пута подржали студенти са Агрономског и  Факултета техничких наука..

studenti studenti 1
Радосав Станић, председник Студентског парламента Високе школе техничких струковних студија, каже да је одзив студената на овакве акције увек одличан.

- Ово нам је друга акција ове године. Како је прва била прилично успешна, крв је дало 45 студената, лако смо се организовали и решили да је поновимо. Као што знате иду празници и мање је добровољних давалаца, због чега имамо несташицу крви. Иначе, ово је само једна у низу хуманитарних активности. Ова година на измаку је била тешка за град због поплава, а студенти су се и у ту акцију укључили и помагали Црвеном крсту,  каже Станић.

st2 st
st3 st4