МОДЕРНА ЗНАЊА У ШКОЛИ СА ТРАДИЦИЈОМ

• Пријава

Поља означена * су обавезна.

flag

Резултати колоквијума - Регулација електромоторних погона (13.05.2017.)

Резултати са колоквијума из предмета Регулација електромоторних погона одржаног 13. маја 2017. год.:

1. Сви студенти који су полагали колоквијум са 5 питања су положили колоквијум. Коначне оцене ће се накнадно одредити, по обављању лабораторијских вежби и пријави испита у јунском испитном року.

2. Студенти који су полагали колоквијум са 10 питања нису положили колоквијум.

3. Студенти који нису полагагали колоквијум, или га нису положили, могу исти полагати у термину испита у јунском испитном року. Испит, такође, треба да пријаве.

Предметни наставник

1. мај 2017.                                                                                               др Дојчило Сретеновић, проф.
Ви сте овде: Почетна Резултати испита и колоквијума Резултати колоквијума - Регулација електромоторних погона (13.05.2017.)