Dan Skole 2017 diplСвечаном академијом и пригодним културним програмом обележен је Дан Високе школе техничких струковних студија у петак 3. новембра 2017. године. Поред најважније активности тог дана - промоције инжењера и уручења диплома, уручене су награде најуспешнијим студентима и проглашен је студент генерације. Осим награда које обезбеђује Школа, награђени дипломци примили су и награде из фондације ,,др Радован Ћирић''.

Прославу Дана школе, као и сваке године, употпунила су и нова школска издања Летописа, листа Индекспрес и стручног часописа Техника и пракса.

На академији су, поред др Драгана Брајовића, директора школе, говорили и Милош Вујовић, председник Удружења студената и Владимир Милић, испред локалне самоуправе. У уметничком делу програма наступили су Мина Матијашевић, певачица и Слободан Николић, професор Гимназије у Чачку.