професор
Телефон: +381.32.302.793, ...Кабинет...134
Слика контакта
Остале информације:

Др Наташа Гојгић, рођена 23. фебруара 1966. у Чачку. Дипломирала на Војно-техничком факултету у Загребу (1990). На Техничком факултету у Чачку магистрирала (2004) и докторирала (2010).

Запослена у Школи од 2004. године. Изабрана у звање професора за ужу стручну област Рачунарска техника и информационе технологије. У току школске 2010/11. године држала је наставу из предмета: Информатика и рачунарство I, Информатика и рачунарство II, Базе података, Информациони системи и Интернет пословање.

На специјалистичким студијама држи наставу на студијским програмима Индустријско инжењерство и Електротехника и рачунарство.

Обавља функцију заменика директора, шефа Машинског одсека и председника Комисије за унапређење квалитета и самовредновање.

fdoc Curriculum Vitae