професор
Телефон: +381.32.302.786, ...Кабинет...135
Слика контакта
Остале информације:

Др Зоран Ристановић, рођен 14. јуна 1950. у Ракови. Дипломирао на Електротехничком факултету у Београду (1975), где је и магистрирао (1996). Докторску тезу одбранио је 29. маја 2015. године на Факултету техничких наука у Чачку.

Запослен у Школи од 1978. године. Изабран у звање професора за ужу научно-стручну област Општа електротехника и електроника. У току школске 2010/11. године држао је наставу из предмета: Основи електротехнике I, Основи електротехнике II, Основи електронике, Енергетска електроника и Практикум из енергетских претварача и погона.

На специјалистичким студијама држи наставу на студијском програму Електротехника и рачунарство.

Обавља функцију шефа Електротехничког одсека.

fdoc Curriculum Vitae