професор
Телефон: +381.32.302.728, ...Кабинет...127
Слика контакта
Остале информације:

Др Драган Брајовић, рођен 12. децембра 1963. у Чачку. Дипломирао на Електротехничком факултету у Београду (1989). Магистрирао на Техничком факултету у Чачку (2003). Докторску тезу одбранио је 11. априла 2014. године на Електротехничком факултету у Београду.

Запослен у Школи од 1991. године. Изабран у звање професора за ужу научно-стручну област Електроенергетика. На основним студијама држи наставу из предмета: Електране и разводна постројења, Релејна заштита, Квалитет електричне енергије, Основи електроенергетике, Електричне инсталације, Електрично осветљење и Специјалне електричне инсталације.

На специјалистичким студијама држи наставу на студијском програму Електротехника и рачунарство.

Обавља функцију директора Школе и шефа КЦ Лазаревац.

fdoc Curriculum Vitae