предавач
Телефон: +381.31.302.793, ...Кабинет...134
Слика контакта
Остале информације:

мр Марија Ђукић, рођена 25. новембра 1975. године у Чачаку. На Математичком факултету, Универзитета у Београду, дипломирала је 2001. годинеОдбранила је магистарску тезу на Техничком факултету у Чачку Универзитета у Крагујевцу 2010. године. Докторску дисертацију у области математичких наука пријавила је на Департману за математику Природно-математичког факултета  Универзитета Новом Саду где јој је  2012. године одобрена израда дисертације под називом „Мрежно вредносне интуиционистичке преференцијске структуре и примене“.

Од школске 2014/2015. ради на Високој школи техничких струковних студија, где је изабрана у звање асистента за ужу стручну област Математика. У звање предавача за ужу стручну област Математика изабрана је маја 2015. године.

Иводи наставу из предмета: Математика 1 и 2 и Примењена математика на основним студијама.