МОДЕРНА ЗНАЊА У ШКОЛИ СА ТРАДИЦИЈОМ

• Пријава

Поља означена * су обавезна.

flag

Њихов избор је била ВШТСС

Велики број дипломаца који су звање инжењера стекли у нашој школи наставили су школовање и касније магистрирали и докторирали. Није мали број ни оних који су остварили и још увек остварују завидан успех у привреди или спорту. Сазнање о пословним успесима наших инжењера колектив Школе увек прима са поносом и радошћу.

Неки од најуспешнијих су:

1. др Сретен Поповић (дипломирао на Електротехничком одсеку 25.јула 1962. године), редовни професор Техничког факултета у Чачку, у пензији.
  2. др Ратомир Јечменица (дипломирао на Машинском одсеку 16.јула 1966. године), редовни професор Техничког факултета у Чачку.
  3. др Радован Петровић (дипломирао на Машинском одсеку 15. јануара 1970. године), ванредни професор Машинског факултета у Краљеву.
  4. др Миодраг Лазић (дипломирао на Машинском одсеку 20.јула 1970. године), редовни професор Машинског факултета у Крагујевцу.
  5. др Зоран Петровић (дипломирао на Машинском одсеку 1. априла 1974. године), ванредни професор Машинског факултета у Краљеву.
  6. др Љубиша Папић (дипломирао на Машинском одсеку 13.маја 1975. године), редовни професор Техничког факултета у Чачку.
  7. др Славко Вардић (дипломирао на Електротехничком одсеку 10.јула 1975. године), професор Високе школе техничких струковних студија у Чачку.
  8. др Жељко Папић (дипломирао на Машинском одсеку 20.октобра 1976. године), доцент Техничког факултета у Чачку.
  9. мр Мирка Благојевић (дипломирала на Машинском одсеку 27. новембра 1969. године), виши предавач на Високој школи техничких струковних студија Чачак.
  10. мр Братислав Радовановић (дипломирао на Машинском одсеку 4. септембра 1970. године), предавач на Високој школи техничких струковних студија Чачак.
  11. мр Милован Мутавџић (дипломирао на Електротехничком одсеку 24. јуна 1971. године), виши предавач на Високој школи техничких струковних студија Чачак.
  12. Славољуб Пипер (дипломирао на Машинском одсеку 30. септембра 1989. године), професионални првак Европе у фул контакту и кик-боксу, двоструки шампион Европе и двоструки првак Југославије у каратеу.
  13. Миодраг Марјановић (дипломирао на Грађевинском одсеку 21.јуна 1970. године), кошаркаш и интернационални кошаркашки судија.
papic mutavdzic radovanovic
др Љубиша Папић мр Милован Мутавџић мр Братислав Радовановић