Посета међународном САЈМУ КЊИГА у Београду

sajamknjiga2018 logo 200Удружење студената Високе школе техничких струковних студија – Студентски парламент, обавештавају студенте ВШТСС Чачак да се у петак 26. октобра организује бесплатна посета САЈМУ КЊИГА у Београду. Аутобус ће кренути у 8 часова са платоа школе. Сви заинтересовани се могу пријавити на шалтеру студентске службе, или на број телефона 064/ 54 85 611 (Илија).

Агенда:    08:00 полазак
                  11:00 долазак у Београд
                  11:30 посета сајму
                  Повратак за Чачак у вечерњим сатима

Трошкови превоза и улазнице на сајам су покривени од стране школе.

Одлука - Ванредни ОКТОБАР 2 испитни рок

Одобрава се ванредни ОКТОБАР 2 испитни рок

Пријављивање испита: 18. и 19. октобра 2018 године.

Полагање испита 24.,25. и 29. октобра 2018. године по распореду полагања који ће бити објављен накнадно.

Испите плаћају сви студенти (буџет и самофинансирање).

Цена пријаве испита је 1.500, 00 по испиту и 2.000,00 (за пријаву испита након истека рока).

Распоред испита - Ванредни ОКТОБАР 2

ВЈ Лазаревац - Почетак наставе у школској 2018/2019. години

Настава у школској 2018/2019.год. у ВЈ Лазаревац на свим годинама студија почеће 15.10.2018. године по распореду наставе који ће бити накнадно објављен.

Распоред наставе за зимски семестар школске 2018/2019 године.

Представници Свеучилишног одјела за стручне студије из Сплита у посети нашој Школи

Split predavanja 2Професори са Свеучилишног одјела за стручне студије из Сплита боравили су два дана у Чачку, у посети нашој Школи. То је наставак вишегодишње сарадње која је започета пре неколико година. Свеучилишни одјел за стручне студије у Сплиту основан је 1998. године и изводи стручне студије на три смера техничке струке и два смера у оквиру друштвених области. Они су том приликом одржали неколико предавања студентима наше Школе. >>>

Предавања гостујућих наставника из Сплита

split sm 2018Поштовани,

У оквиру програма међународне сарадње, позивамо Вас да узмете учешће у дводневном семинару (предавањима) који ће се одржати у Високој школи техничких струковних студија у Чачку.

Гостујућа предавања одржаће наставници Свеучилишног одјела за стручни студиј Сплит из Хрватске.

Још чланака...