Поштоване колеге,

завршен је пријем радова  за часопис Техника и пракса бр. 19. Радови који се доставе после 09.07.2018. подлежу рецензији  научног часописа. Радове за часопис Техника и пракса број 20 доставити након 20.08.2018. (због годишњег омора).

Уредници часописа Техника и пракса, Чачак

Образложење:

1. Научни часопис садржи научне и стручне радове
  2. Обавезна је рецензија радова
  3. Рецензенти су особе које су стручне у одговарајућим областима
  4. Приспели радови подлежу лекторској и техничкој провери пре слања рецензентима

Напомене:

1. Први аутор рада  кореспондира са редакцијом часописа.
  2. Ментор је први аутор  радова специјалистичких и мастер студената ВШТСС Чачак.
  3. Научни часопис мора да садржи одређен број научних радова. Препорука је Уредника, да се наше колеге ангажују око објаве научних радова (ова ставака је неопходна). Ако немамо научних радова не можемо да аплицирамо за научни часопис.
  4. Процедура одобрења радова је од 1-3 месеца.
  5. Техничко упутство за писање радова, дато је на сајту школе http://www.visokaskolacacak.edu.rs/
  6. Контактирати на е-mail Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.. Контакти на другим е-mail адресама нису релеванти.

Уредници часописа Техника и пракса, Чачак