Startup centar NTPУ среду 27. фебруара 2019. године, на Високој школи техничких струковних студија Чачак, одржано је предавање Научно технолошког парка о покретању Стартап центра у Чачку. Стартап центар Чачак  има за циљ да младим и иновативним људима пренесе знања и вештине како би им помогли да стварају стартап идеје. У сјајном амбијенту, кроз рад и креативност млади ће остваривати своје амбиције.

Током промоције најављена је и једнa у низу радионица из области електронике на којој ће моћи уједно и да се  пријаве сви заинтересовани полазници.

Директор школе др Драган Брајовић, поздравио је представнике Научно технолошког парка, студенте и остале присутне а затим је говорио о значају рада стартап центра у Чачку и укључивању студената у радионице, ради развијања иновативности.