Одлука - Ванредни НОВЕМБАРСКИ испитни рок

Одобрава се ванредни НОВЕМБАРСКИ испитни рок

Пријављивање испита: 08. и 09. новембра 2018 године.

Полагање испита 14.,15. и 19. новембра 2018. године по распореду полагања који ће бити објављен накнадно.

Испите плаћају сви студенти (буџет и самофинансирање).

Цена пријаве испита је 2.000, 00 по испиту и 2.500,00 (за пријаву испита након истека рока).

Распоред испита - НОВЕМБАР

Посета међународном САЈМУ КЊИГА у Београду

Sajam knjiga 2018Удружење студената и Студентски парламент Високе школе техничких струковних студија Чачак, и ове године организовали су посету београдском Сајму књига (петак 26. октобар). Међународни Сајам књига у Београду је једна од најстаријих и најзначајнијих књижевних манифестација у региону. Издавачи, учесници Сајма, представили су своје програме намењене поклоницима књиге, а програми намењени студентима, ученицима и професорима заступљени су  на великом броју штандова. На богато опремљеним штандовима домаћих и страних изадавача свако је пронашао неку књигу за себе, у зависности од потреба и интересовања.

Представници Свеучилишног одјела за стручне студије из Сплита у посети нашој Школи

Split predavanja 2Професори са Свеучилишног одјела за стручне студије из Сплита боравили су два дана у Чачку, у посети нашој Школи. То је наставак вишегодишње сарадње која је започета пре неколико година. Свеучилишни одјел за стручне студије у Сплиту основан је 1998. године и изводи стручне студије на три смера техничке струке и два смера у оквиру друштвених области. Они су том приликом одржали неколико предавања студентима наше Школе. >>>

Још чланака...