На ВШТСС обележена школска слава

Sv Sava sl8Висока школа техничких струковних студија Чачак обележила је школску славу – Свети Сава. Поред редовних и професора у пензији, обележавању Савиндана присуствовали су најбољи студенти са одсека, као и привредници, руководство Града Чачка, представници институција.

Свечану академију припремили су ученици школе који су подсетили на значај Светог Саве, а гости су могли да виде и две реликвије које школа поседује. Домаћини славе ове године били су Гордана Марић, др Радисав Ђукић и др Драган Брајовић. >>>

Обавештење о упису студената којима истиче рок за завршетак студија

По препоруци Министарства просвете, науке и технолошког развоја, студенти којима је истекао, Законом о високом образовању прописани рок за завршетак студија (у двоструком броју школских година потребних за реализацију студијског програма), омогућено је да, на лични захтев у школској 2019/20. години задрже статус студента.

Свечани пријем студената прве године

Svecani prijem studenata 2019Свечани пријем студената прве године заказан је за понедељак  30. септембра 2019. године у 12 часова у амфитеатру 111. Након тога, уследиће радни састанци са студентима по следећем распореду:

- Студенти Електротехничког одсека (Електроенергетика, Електроника и рачунарство, Информационе технологије) - амфитеатар 111.

- Студенти Машинског одсека (Инжењерска информатика и  Производно машинство), Графичког одсека и Одсека за менаџмент (Производни менаџмент, Еколошки менаџмент) - сала 115.

Још чланака...