MSS svecani prijem studЗа прву генерацију студената мастер струковних студија на ВШТСС уприличен је свечани пријем у суботу 18. новембра, у малом амфитеатру школе. Након поздравног говора директора Школе др Драгана Брајовића, студентима се обратио и др Милан Добричић, шеф мастер и струковних студија. Уследиле су презентације изборних предмета предметних наставника који ће држати наставу на два акредитована смера мастер студија: (1) Електротехници и рачунартсву и (2) Машинству и инжењерској информатици.

Осим за прву генерацију студената мастер струковних студија, настава је почела и за девету генерацију студената специјалистичких студија.

Свим студентима другог нивоа студија честитамо на упису и желимо успешне студије.