МОДЕРНА ЗНАЊА У ШКОЛИ СА ТРАДИЦИЈОМ

• REGISTER

Поља означена * су обавезна.

flag

VSTSS Baner upis 2017

Свечани пријем студената прве године

svecani prijem bruc 2016

У понедељак 3.октобра 2016. године свечано је отпочела нова академска година за студенте прве године основних студија. У свом обраћању присутним бруцошима директор школе др Дојчило Сретеновић честитао је студентима на упису и пожелео успешно студирање подсећајући на многобројне могућности и за наставак студија и даље усавршавање. Бруцоше је поздравио и председник Удружења студената Александар Предојевић који је указао на активности Студентског парламента. О сарадњи ВШТСС и ФТН говорио је декан Факултета техничких наука др Небојша Митровић, а позив да бруцоши искористе погодности и услуге Студентског центра упутила је Касија Вукајловић, помоћница директора Центра.

Свечани пријем уприличен је и за студенте у ВЈ Лазаревац. Поред руководиоца ВЈ др Драгана Брајовића, бруцоше су поздравили и наши сарадници у настави и студенти.

Подсећамо, у Чачку је уписана 57. генерација студената, а у ВЈ Лазаревац дванаеста.

Информатор о раду

План интегритета

Јавне набавке

Мисао трена

Када сам био млад, открио сам да од десет ствари које радим, девет погрешим. Стога сам радио десет пута више.
Џорџ Бернард Шо

Који смер желите да упишете?

calendar icon blue sm

mpn