svecani prijem bruc 2016

У понедељак 3.октобра 2016. године свечано је отпочела нова академска година за студенте прве године основних студија. У свом обраћању присутним бруцошима директор школе др Дојчило Сретеновић честитао је студентима на упису и пожелео успешно студирање подсећајући на многобројне могућности и за наставак студија и даље усавршавање. Бруцоше је поздравио и председник Удружења студената Александар Предојевић који је указао на активности Студентског парламента. О сарадњи ВШТСС и ФТН говорио је декан Факултета техничких наука др Небојша Митровић, а позив да бруцоши искористе погодности и услуге Студентског центра упутила је Касија Вукајловић, помоћница директора Центра.

Свечани пријем уприличен је и за студенте у ВЈ Лазаревац. Поред руководиоца ВЈ др Драгана Брајовића, бруцоше су поздравили и наши сарадници у настави и студенти.

Подсећамо, у Чачку је уписана 57. генерација студената, а у ВЈ Лазаревац дванаеста.